Eğitim Anlayışımız - Koray Varol Akademi

EĞİTİM

Eğitim Anlayışımız

Günümüzün eğitim sistemlerine, farklı beceri modellerine uygun, etkili ve başarı odaklı metotların entegre edilmesi gerekliliğine inanan kurumumuz davranış bilimlerinin ve pedagojinin bu eğitim ve öğrenme sistemlerin ayrılmaz bir parçası olduğu farkındalığına sahiptir. Eğitimcinin ve öğrencinin karşılıklı empatilerinin de yine bu bilimsel sistemler kadar önem arz ettiğini bilen kurum felsefemiz doğrultusunda tüm eğitim kadromuz vizyonlarını geliştirmek için evrensel bir bakış açısı içerisinde hareket eder.

Eğitim kalitesi ve öğrenci başarısı söz konusu olduğunda küresel olarak adından söz ettiren ülkelerde nitelikli eğitim kadrosuna özel bir hassasiyet gösterildiği bilinen bir gerçektir.

Yaşam boyu başarı getiren; akademik, bilişsel ve sosyal desteği okulda ilk olarak öğretmenin sağladığını bilerek eğitim kadrosuna yatırım yapan prestijli global okullarda olduğu gibi kurumumuzun eğitim anlayışının temelinde de tüm eğitimcilerin donanımlarını sürekli geliştirebileceği olanakları hazırlama hedefi bulunur.

Detaylı bilgi almak için tıklayın.