KURUMSAL

Biz Kimiz?

Koray Varol Akademinin altyapısı uzun yıllardır butik dershane olarak faaliyet gösteren kurumumuzda öğrencilerin hedefledikleri liseleri kazanabilmesi adına nitelikli eğitim ilkelerini benimseyen felsefenin devamlılığı üzerine kurulmuştur. Sayısız öğrencinin başarılı liselere girmesini sağlayarak önemli başarılara imza atan dershane geçmişimizin getirdiği deneyim ve birikimler Koray Varol Akademinin eğitim alanında daha güçlü ve gelecek nesillere değer katacak bir kurum kimliği kazanmasını zorunlu kılmıştır.

KVA Yayıncılık çatısı altında özellikle lise giriş sınavlarına yönelik eğitim odaklı anlayışla yayın üreten markamız içerik ve soru kalitesi ile ülke çapında eğitim uzmanlarının tercih ettiği kaynak yayınlardan biri olmuştur.

KVA Çocuk ile yayıncılık alanındaki deneyimimiz 2016 yılından itibaren okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine ulaşırken seçkin Türk yazarlarının kitaplarının yanı sıra yurt dışından getirdiğimiz ödüllü birçok kitap da milyonlarca çocuğun zengin ve rehber içeriklerle tanışmasına aracı olmuştur.

9 yaşında bir öğrenci olan Zeynep Ekinci'nin yazdığı ve resimlediği "Bahçemizdeki Kirpi" kitabını yayımlayarak minik öğrencimizin potansiyel yeteneğini belgeleyen yayınevimiz kitap çeşitliliği ve sosyal sorumluluk alanında yazılan kitapları ile hem ebeveynlerin hem de eğitimcilerin beğenisini kazanmıştır.

Bugüne dek yaptığımız okul ve kitabevi etkinlikleriyle birçok öğretmene, ebeveyne ve çocuğa ulaşan yayıncılık kimliğimizin getirdiği bakış açısı ve butik dershane tecrübemiz, bugün anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinden oluşan Koray Varol Akademi bünyesinde yeni nesil eğitim modelleriyle sürdürülebilir başarı hedefleyen bir eğitim markasına dönüşmüştür.